Ο Κ.Μητσοτάκης εναποθέτει τις ελπίδες του στους… 16άρηδες μπας και τον ψηφίσουν και έχει καλύτερη πολιτική μοίρα γιατί αυτή που του προδιαγράφεται δεν είναι καθόλου ευχάριστη.
«Είστε ψηφοφόροι ή όχι ακόμα; Πόσο χρονών είστε βρε παιδιά;» ρώτησε ο Κυριάκος Μητσοτάκης δύο νεαρούς, οι οποίοι κατά τη βόλτα του στους δρόμους της Πάτρας χθες, πήγαν να του ζητήσουν (όλως τυχαίως) να βγουν μια σέλφι.
Διαβάστε περισσότερα στο pronews.gr